Movies
Ratings
173
WALL-ERated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0