Movies
Ratings
830
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
AliensRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 2.0
DreddRated ★ 2.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0