Movies
Ratings
38
Phone BoothRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0