Series
Ratings
21
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0