Movies
Ratings
536
ConfessionsRated ★ 4.5
The Teacher's DiaryRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 3.0
Tale of TalesRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Red LightsRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
SuperchondriacRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5