Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
Alien: EarthRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0