Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5