Movies
Ratings
63
ZootopiaRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0