Movies
Ratings
728
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0- Night with a Perfect StrangerRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
LeeRated ★ 3.5