Movies
Ratings
482
JulietaRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The American MemeRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.5