Movies
Ratings
84
The NotebookRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0