Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0