Movies
Ratings
298
Romeo + JulietRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 3.5
OrlandoRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
It Comes at NightRated ★ 3.0
All of Us StrangersRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
EqualsRated ★ 3.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0