Movies
Ratings
154
SiratRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5- VirusRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5