Movies
Ratings
222
Batman BeginsRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
Doctor SleepRated ★ 2.0
SleepRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Happy EndRated ★ 2.0
Total EclipseRated ★ 4.0