Movies
Ratings
176
For SamaRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Black BookRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0