Movies
Ratings
689
TunnelRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Prisoners of the SunRated ★ 2.5
BeowulfRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
Memories of the SwordRated ★ 1.5