Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0