Movies
Ratings
553
The King's WardenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5