Series
Ratings
145
The BequeathedRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Change Days Season 1Rated ★ 2.5