Movies
Ratings
1089
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Hurry Up TomorrowRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Coup de ChanceRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
ParthenopeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Intolerable CrueltyRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Dr. NoRated ★ 4.0
DuelRated ★ 3.5