Movies
Ratings
211
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0