Movies
Ratings
468
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
HomunculusRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
House of SayuriRated ★ 3.5
Mute WitnessRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
The DoorRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0