Movies
Ratings
192
Barking Dogs Never BiteRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.0