Movies
Ratings
278
ArrivalRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5