Movies
Ratings
58
Marriage BlueRated ★ 4.5
WarriorRated ★ 5.0
Playing for KeepsRated ★ 5.0
The ReboundRated ★ 5.0
No ReservationsRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
Woman in GoldRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0