Movies
Ratings
651
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The RIPRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
TarotRated ★ 1.0
MidsommarRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0