Series
Ratings
95
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5