Titles you rated
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0