Movies
Ratings
1371
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0