Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 0.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0