Movies
Ratings
876
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
IncantationRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 5.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0