Series
Ratings
215
Older SisterRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5