Series
Ratings
87
Fight For My WayRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0