Movies
Ratings
347
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0