Movies
Ratings
283
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5