Titles you rated
MoonlightRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
FocusRated ★ 2.5
Hart's WarRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
WildRated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 2.0