Movies
Ratings
711
Kingdom of HeavenRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 1.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 1.5
The Girl on the TrainRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.5