Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 5.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 1.5