Movies
Ratings
92
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 4.0