Movies
Ratings
60
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 2.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5