Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 3.0
ErasedRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5