Movies
Ratings
631
Acts of ViolenceRated ★ 5.0
DriveRated ★ 0.5
BargainRated ★ 5.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Close RangeRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
DogmaRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
NiagaraRated ★ 2.5
Some Like It HotRated ★ 4.0