Movies
Ratings
1128- HumintRated ★ 2.0
DoubtRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Rental FamilyRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5