Titles you rated
A Dance From AfarRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 2.5
God of WarRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.0
The Disguiser.Rated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0- ConfuciusRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0