Movies
Ratings
350
RoboCopRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 5.0