Movies
Ratings
529
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
ArmadilloRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 2.5
The VoicesRated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
CashbagRated ★ 4.0
The Masked MonsterRated ★ 4.5- Project 30 Impact ZoneRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 3.5- The Whispering TreesRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.5- Extreme FestivalRated ★ 4.0