Movies
Ratings
248
Last MileRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5