Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5