Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 0.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Chef's Table: NoodlesRated ★ 1.5